LOGOWANIE DO LokaleNet

Referencje

     Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów w Krakowie z przyjemnością potwierdza, że Firma MMSoft to zespół ludzi, którzy w profesjonalny sposób przygotowali oprogramowanie komputerowe wspierające pracę zarządców nieruchomości, które spotkało się z dużym uznaniem korzystających z niego członków naszego Stowarzyszenia.

     Wieloletnia znajomość i współpraca z Firmą MMSoft pozwoliła nam poznać  firmę, jako zespół profesjonalistów, ale także życzliwych ludzi chętnie dzielących się swoją wiedzą i umiejętnościami.

     Z dużą przyjemnością możemy polecić współpracę z firmą MMSoft.

 

 

Stowarzyszenie Zarządców i Aministratorów

Nieruchomości w Krakowie           

ul. Zwierzyniecka 17/5, 31-103 Kraków   

Stowarzyszenie Zarządców i Aministratorów Nieruchomości w Krakowie

 

_________________________________________________________________________________________________

 

     Ofertę Firmy MMSoft Panów: Pana Arkadiusza i Pana Jana Firma Wielobranżowa JAMRÓZ otrzymała w listopadzie 2006r. w postaci programu Lokale wersja DEMO. Od czasu zapoznania się z wersją DEMO i nawiązania współpracy do zawarcia umowy upłynęło niewiele czasu i od czerwca 2007r. oficjalnie współpracujemy z firmą MMSoft.

     Z wielką przyjemnością i satysfakcją możemy dziś powiedzieć, że Panowie Arkadiusz i Jan to ludzie o wyjątkowej osobistej kulturze a zarazem świetni fachowcy w tej informatycznej dziedzinie. Obaj Panowie posiadają również olbrzymie umiejętności pedagogiczne, które przecież niezbędne przy nauczeniu posługiwania się Ich programem, bieżącym przekazywaniu wszelkich informacji pracującym w naszym biurze administratorom i pracownikom księgowości, szczególnie w okresie wdrażania programu komputerowego.

     Nieocenioną zaletą jest również dyspozycyjność Tych programistów. Reasumując: wyjątkowa kultura osobista, wiedza fachowa i umiejętności pozwalają na wydanie najlepszych rekomendacji, tym bardziej że ICH DZIEŁO jest niezwykle proste w użyciu , niezawodne i bardzo cenione w naszej branży. Jak twierdzą moi Współpracownicy (znakomita większość to kobiety), zarówno Pan Arkadiusz jak i Pan Jan to bardzo sympatyczni Panowie: „ współpraca z nimi to sama przyjemność”.

 

 

 

Stanisław JAMRÓZ i Współpracownicy

Firma wielobranżowa JAMRÓZ

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Podziękowanie

      Kupując oprogramowanie firmy MMSoft s.c. z przeznaczeniem do obsługi nieruchomości wspólnot, liczyłam na zmianę standardów w obsłudze zarządzanych przeze mnie nieruchomości. I tak też się stało. Moje oczekiwania zostały spełnione, w dużej mierze dzięki Państwa zaangażowaniu i chęci wspólpracy przy rozwiązywaniu moich bieżących problemów. Pozwoliło mi to na szybkie i profesjonalne wdrożenie programu Lokale w mojej firmie OTHALA Nieruchomości od A do Z.

      Po raz pierwszy spotkałam się z tak dalece idącą życzliwością i współpracą. W dużej mierze Państwa pomoc zdecydowała o powodzeniu mojego przedsięwzięcia.

     Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Państwa program innym Zarządcom, ponieważ program Lokale jest czytelny i przyjazny w obsłudze, a Sprzedający na etapie wdrażania udzielil mi wielu cennych uwag i wskazówek, dzięki czemu proces wdrażania postępował bardzo sprawnie.

 

Z poważaniem         

inż. Ewa Mandzios     

licencja numer 13480 

OTHALA Nieruchomości od A do Z

 
 
1 2 »