Firma Propertus

Z firmą MMSoft s.c. współpracujemy od 9 lat. Największymi atutami tej współpracy są m.in. nienaganny serwis bieżący i aktualizacje programu Lokale odpowiadające zmianom w przepisach, nowym wymaganiom naszych klientów oraz naszym indywidualnym oczekiwaniom. Elastyczność programu Lokale pozwala na dostosowanie go do różnorodnych potrzeb m.in. różnych rodzajów nieruchomości, zróżnicowanych usług księgowych (świadczonych na rzecz naszych klientów) oraz innych rozliczeń z właścicielami i najemcami obsługiwanych nieruchomości.

Platforma LokaleNet odciąża nas w codziennej pracy z klientami i upraszcza nasze kontakty z użytkownikami programu.

Katarzyna Najbar

Firma Propertus, Kraków

DevelopRes

Blisko 5 lat temu, jako Zarządca nieruchomości, stanęliśmy przed wyborem nowego oprogramowania do zarządzania nieruchomościami. Po zapoznaniu się z ofertą rynkową, przetestowaniu kilku wersji demo wybraliśmy program Lokale. Program stworzony przez MMSoft wydawał się najbardziej obiecujący.

Na każdym etapie wdrożenia systemu, jak również w trakcie późniejszego użytkowania mogliśmy liczyć na profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne, czy merytoryczne. Program Lokale okazał się bardzo funkcjonalny, czytelny i elastyczny. Firma MMSoft stale ulepsza oferowane oprogramowanie mając na uwadze nowe potrzeby, oferując też wiele dodatków pozwalających na usprawnienie naszej pracy i zwiększenie atrakcyjności świadczonych przez nas usług.

Doceniając dotychczasową współpracę z całą odpowiedzialnością polecamy firmę MMSoft oraz oferowane przez nią produkty.

mgr inż. Artur Piwoński, Prezes Zarządu

DevelopRes Zarządzanie i Administracja Sp. z o. o.

Firma Jamróz

Ofertę Firmy MMSoft Panów: Pana Arkadiusza i Pana Jana Firma Wielobranżowa JAMRÓZ otrzymała w listopadzie 2006r. w postaci programu Lokale wersja DEMO. Od czasu zapoznania się z wersją DEMO i nawiązania współpracy do zawarcia umowy upłynęło niewiele czasu i od czerwca 2007r. oficjalnie współpracujemy z firmą MMSoft.

Z wielką przyjemnością i satysfakcją możemy dziś powiedzieć, że Panowie Arkadiusz i Jan to ludzie o wyjątkowej osobistej kulturze a zarazem świetni fachowcy w tej informatycznej dziedzinie. Obaj Panowie posiadają również olbrzymie umiejętności pedagogiczne, które przecież są niezbędne przy nauczeniu posługiwania się Ich programem, bieżącym przekazywaniu wszelkich informacji pracującym w naszym biurze administratorom i pracownikom księgowości, szczególnie w okresie wdrażania programu komputerowego.

Nieocenioną zaletą jest również dyspozycyjność Tych programistów. Reasumując: wyjątkowa kultura osobista, wiedza fachowa i umiejętności pozwalają na wydanie najlepszych rekomendacji, tym bardziej że ICH DZIEŁO jest niezwykle proste w użyciu , niezawodne i bardzo cenione w naszej branży. Jak twierdzą moi Współpracownicy (znakomita większość to kobiety), zarówno Pan Arkadiusz jak i Pan Jan to bardzo sympatyczni Panowie: „ współpraca z nimi to sama przyjemność”.

Stanisław JAMRÓZ i Współpracownicy

Firma Jamróz ul. Gnieźnieńska 11 / 1A 31-317 Kraków